Pénz7

2019-03-06 15:42:04

Pénz7

Pénz7 témahét „Okosan a befektetésekről!”

2019. február 25 - március 1.

Iskolánk a tavalyi évhez hasonlóan idén is csatlakozott az országosan meghirdetett Pénz7 Témahét – Okosan a befektetésekről!- programhoz. Ennek keretén belül 27 órát tartottak pedagógusaink, valamint a Takarék Kereskedelmi Bank székesfehérvári dolgozói előadások keretében igyekeztek felsős diákjainkat beavatni a pénz, a bankok világába. Tanulóink előzetesen szerzett ismereteiket kamatoztatva játékos rejtvényeket, fejtörőket oldhattak meg. Ezen a héten sok persely is elkészült, amelyeket remélhetően meg is töltenek egyszer. Témahetünk fő célja továbbra is a pénzügyi és vállalkozói kultúra játékos, élményalapú fejlesztése, a pénzügyi tudatosság kialakítása növelése. A témahét tanórái és tanórán kívüli programjai is ezt támogatják.