Memóriabajnokság

2019-04-12 10:18:42

Memóriabajnokság

A Fejér Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Sárbogárdi Tagintézménye Memóriabajnokság címmel vetélkedőre hívta a környékbeli általános iskolák SNI és BTMN státuszú tanulóit. A versenyre 2019. április 11-én került sor. Intézményünket az 1-2. osztályos korcsoportban Szalai Kíra és Papp Szabolcs Dávid, a 3-4. osztályos korcsoportban pedig Rabóczki Ildikó és Farkas Richárd Kevin képviselték. A bajnokság folyamán mindkét csoport résztvevői körmérkőzéseket vívtak egymással a klasszikus Párkereső játék szabályai szerint. Az I. fordulóban minden győzelem után egy-egy életet kaptak smiley formájában a tanulók, míg a II. fordulóban a versengésben alulmaradt versenyző elveszített egy életet. A III. fordulót, a döntőt, a legtöbb megmaradt élettel rendelkező 4 gyermek vívta. 3 tanulónk a II. fordulóig menetelt, míg az utolsó, döntő fordulóba iskolánkból egyedüliként bejutó Szalai Kíra meg is nyerte korosztályában a versengést.

Gratulálunk a részvevőknek a sikeres szereplésért, és a sárbogárdi szakszolgálat pedagógusainak a verseny szervezéséért!