Támop-3.1.4.C-14-2015-0646

TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0646

Projektcíme:                „Tegyük innovatívvá iskolánkat együtt!”

Projekt száma:            Támop-3.1.4.C-14-2015-0646

Támogatás összege:    11.008.607 Ft.

Támogatás mértéke:   100 %

Projekt megvalósítás helyszíne: Cecei Általános Iskola Alapi Tagiskolája

7011. Alap Béke utca 12.

A projekt megvalósítási időszakának kezdő időpontja:         2015. május 12.

A projekt fizikai befejezésének időpontja:                            2015. október 15.

Szlogenünk: „Élj egészségesen egészséges környezetben”

Az egészséges életmód három alapvető pillérét vettük alapul a programjaink kialakítása során:

I.                   Az egészséges táplálkozás

II.                A megfelelő testmozgás, mozgásélmény

III.             A káros szenvedélyek elleni harc

Mindezek megvalósításához elengedhetetlen a megfelelő környezet kialakítása, mely szintén a projektünk célja.

A környezeti nevelés fontos diákjaink életében.  A program megvalósítása során célunk, hogy erősödjön tanulóink felelősségérzete mind a környezet állapotának óvásában, mind a természeti környezet értékeinek tisztelete területén, ismerjék és őrizzék természeti és kulturális értékeinket.

A projekt legfőbb célja iskolánk tanulói számára élményt nyújtó tevékenységek, programok szervezése.

Mindezek mellett fontosnak tartjuk a magasabb színvonalú oktatás érdekében pedagógusaink szakmai fejlődésének elősegítését egy-egy pedagógus továbbképzéssel.

Projekt menedzsere: Major János                                                     Szakmai vezető: Bauerné Kaszás Veronika

Utoljára módosítva: 2015-06-10 15:03:09