Köszöntő

„Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget.
 Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.”
                                                (Paulo Coelho)

Tisztelettel és szeretettel köszöntök minden látogatót
a Cecei Általános Iskola Alapi Tagiskolájának honlapján!

Iskolai honlapunkon igyekszünk folyamatosan frissíteni iskolánkkal kapcsolatos információkat. A tanórai és tanórán kívüli foglalkozásokról, aktuális eseményekről tájékoztatjuk a honlap látogatóit.

Valljuk, hogy minden gyermek tehetséges valamiben, és a mi feladatunk ezt a valamit megkeresni. Ebben segít pedagógusaink felkészültsége, tapasztalata, a nyugodt, családias légkör megteremtése.

Célunk olyan testben és lélekben harmonikus egyéneket nevelni, akik kiegyensúlyozott kapcsolatban állnak önmagukkal és környezetükkel.

Mindennapi munkánk alapelve: „szigorúan követelve, de játszani is engedve”

Változó világunkban feladatunknak tekintjük azt is, hogy a szülőket egyre nagyobb mértékben bevonjuk iskolánk életébe, igényeiket minél jobban figyelembe vegyük. Ezt a célt szolgálja honlapunk is.

Tisztelettel:  Bauerné Kaszás Veronika

Tagintézmény-vezető