Bemutatkozunk

Iskolánk bemutatása legfontosabb jellemzői, adottságai:

Nyelvtanulás

A 4. osztálytól kötelező iskolánkban az angol nyelv tanulása, ahol lehetőséget adunk diákjainknak, hogy játékos, zenés formában ismerkedhessenek az idegen nyelvvel. Felsőseink számára szakkör keretében biztosítjuk a nyelv magasabb szintű elsajátítását. Az elmúlt években több diákunk szerzett alapfokú nyelvvizsgát.

Könyvtár

Diákjaink és tanáraink munkáját több ezer könyv segíti, emellett számos magyar óra színtere is a könyvtárunk. A tanórán kívül vetélkedők, filmnézési lehetőségek várják a gyerekeket délutánonként. Minden nap nyitva találod.

Néptánc

Településünkön nagy hagyománya van a néptáncnak. Az 1. és 4. osztályosaink testnevelés órák keretében ismerkednek meg a néptánc alapjaival. Az érdeklődők szakkör formában gyarapíthatják tánctudásukat. Diákjaink a felnőtt Mezőföld Néptánc csoporttal lépnek fel színvonalas műsorukkal helyi és más kúltúrális rendezvényeken.

Utoljára módosítva: 2017-09-12 15:44:59